Jedlíkovo vaření Jedlíkovo vaření: Pekáč buchet

Stránky

pondělí 3. listopadu 2014

Pekáč buchetDnes pro vás mám nachystaný  příspěvek do knižního okénka. Nevlídné podzimní počasí přímo vybízí k zasednutí k nějaké dobré knížce :) A tentokrát to byla knižní novinka autorky Kateřiny Petrusové  s přímo jedlíkovským názvem Pekáč buchet.

Už samotný název knížky napovídá, že děj bude spojený s kuchyní a vařením.  Hlavní hrdinkou knížky je Klára,  redaktorka časopisu o vaření a foodblogerka.  Její kulinářská záliba je zároveň i jejím zaměstnáním. Díky malé zdravotní indispozici  její kolegyně je nucena udělat pro časopis rozhovor se známým horolezcem Matoušem Kopřivou. 


Nechci moc prozrazovat z děje, ale v knížce se dočtete, jak rozhovor se slavným horolezcem dopadne. ... no, co by to bylo za čtení pro ženy, kdyby se hrdinové nezamilovali a nevytvořili šťastný pár.  A aby toho štěstí nebylo zase tolik, tak do vztahu zasáhne Matoušovo vážné zranění.

Knížka je napsána s vtipem a je velice čtivá :)  a děj je dynamický. Každá kapitola knížky je doplněna o zajímavý recept. Malou ukázku z knížky najdete ZDE


 Kateřina Petrusová, Pekáč buchet, Nakladatelství Fragment, s.r.o., 1. vydání 2014, ISBN 978-80-253-2218-5


Fragment shop5 komentářů :

 1. Knizka vypada moc zajimave - skoda ze jsem ji v Praze nesehnala...Ale az pojedu sama prolezu vsechna knihkupectvi :-))

  OdpovědětSmazat
 2. Ta by se mi mohla líbit. A je tam vůbec něco o vaření? Podívám se po ní v knihovně.

  OdpovědětSmazat
 3. Alis děkuju za prima tip :) Měj se moc hezky...Martina

  OdpovědětSmazat
 4. Knížku jsem už někde viděla, může být opravdu velmi čtivá. Díky za tip.

  OdpovědětSmazat
 5. Vida, to může být zajímavé, dík za tip.

  OdpovědětSmazat

Děkuji Vám za návštěvu a za Váš komentář!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...