Jedlíkovo vaření Jedlíkovo vaření: Vánoční cukroví

Stránky

středa 25. listopadu 2015

Vánoční cukroví


Tak a po roce tu opět máme vánoce...... a určitě i vás čekají větší či menší vánoční přípravy. Určitě také přemýšlíte jaké cukroví letos budete připravovat a co nového vyzkoušet. Ani u nás tomu není jinak.  A tak jsem se dnešní článek rozhodla věnovat malé inspiraci na vánoční pečení....


A tady je pár mých předvánočních rad, které se vám možná také hodí.......
                           
Ještě než se do pečení pustíte, oprašte své osvědčené recepty.....napište si seznam  surovin, které budete při pečení potřebovat a vydejte se na předvánoční nákup....


A pozor nesmíme zapomenout na formičky....formičky, nejrůznější vykrajovátka bez těch by to vánoční pečení nebylo ono. A možná že i ty vaše formičky potřebují před sezonou trochu vyčistit. Návod, jak vyčistit formičky najdete ZDESuroviny máme doma, formičky vyčištěné  a teď už jen zbývá pustit se do pečení....Inspiraci a vyzkoušené a lety prověřené recepty na moje vánoční cukroví najdete  ZDE.

Samozřejmě, že i letos se chystám vyzkoušet nějaký nový recept. A pokud se povede, tak vám ho také představím


Ať se vám letošní pečení daří!!!!

A co VY? Co budete letos na vánoce péct VY?
3 komentáře :

  1. Ahoj Ali, taky už se koukám po receptech.. Zas skončím u klasiky a taky bych ráda něco nového, i když mě novinky někdy "vypečou" :-))

    OdpovědětSmazat
  2. Alenko, to je krásná inspirace! Kde jsou ty časy, když jsem na Vánoce pekla 12 - 14 druhů cukroví! Dnes chvíli stojím u linky a musím odpočívat, no jo, co nadělám, že? Ještě že mám hodnou a šikovnou dceru.

    OdpovědětSmazat
  3. Budu péct už tento víkend osvědčené linecké, protože dcera má ve školce besídku už příští středu a maminky "mohou" (=musí:-) něco donést. Další várka lineckého bude těsně před Vánoci. Recept mám od své babičky, ta od její maminky atd., prostě rodinná tradice. K tomu domácí rybízová marmeláda. Snad zvládnu další 1-2 druhy, s dětmi se to moc nedá... Stejně všichni nejvíc chtějí linecké:)

    OdpovědětSmazat

Děkuji Vám za návštěvu a za Váš komentář!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...